Sprawdź Bezpłatnie, ile Ci się Należy Zwrotu

Chcę odzyskać podatek w 5 dni - wypełnij formularz

Euro Tax

Zwrot Podatku z zagranicy

Jeśli pracowałeś zagranicą i dochód jest udokumentowany to pewnych okolicznościach można ubiegać się o zwrot podatku osiągniętego dochodu z zagranicą. Kraje które można obecnie rozliczyć to Niemcy Anglia USA Norwegia Belgia Austria UK Stany Zjednoczone Irlandia Holandia Dania Szwecja, lista dostępnych państw może ulec zmianie w względu na obowiązujące przepisy i dyrektywy.

Rozliczenie podatku z zagranicy

Na początku po dostarczeniu wszystkich wymaganych dokumentów i przygotowaniu wnioski następuje rozliczenie podatku z dochodu uzyskanego zagranicą a w końcowym etapie zwrot podatku. Na początku trzeba wysłać zgłoszenie online przez stronę internetową, wypełnić otrzymane dokumenty i odesłać z załącznikami a w ostateczności czekać na zwrot pieniędzy. Czas na przygotowanie dokumentów jest różny i zależny od danego kraju i ilości otrzymanych dokumentów do weryfikacji.

Firm rozliczających podatek z zagranicy jest sporo i każda reklamuje się w różny sposób, ale w tej kwestii warto zaufać doświadczonej i sprawdzonej firmie która ma ugruntowaną pozycje na rynku.

Niemcy
Anglia - UK
USA - Stany Zjednoczone
Norwegia
Belgia
Austria
Irlandia
Holandia
Dania
Szwecja

Uzyskaj maksymalny zwrot podatku z osiągniętego dochodu w danym kraju. W każdym kraju są inne dokumenty i działają inne przepisy jeśli nie orientujesz się jak to dobrze zrobić przekaż sprawę profesjonalistom, oni pokierują Cię i wytłumaczą jak dokumenty wypełnić aby jak najszybciej otrzymać zwrot podatku.

Provident zostaw kontakt oddzwonimy bezpłatnie na podany telefon - Kontakt >>

provident pożyczki

Profi Credit pożyczki pozabankowe do 25 000 zł

pożyczki pozabankowe

otodoradca.pl