Ubezpieczenia Komunikacyjne OC/AC NNW - porównaj składkę

Porównywarka OC AC

Tanie OC AC

Ubezpieczenia OC AC Komunikacyjne

Każdy kto posiada zrejestrowane auto powinien posiadać obowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne OC wymusza to ustawa o obowiązkowych ubezpieczeniach. Jeśli ktoś posiada kilka samochodów zarejestrowanych na siebie to na każde auto powinno być osobne ubezpieczenie OC. Brak posiadania takiego dokumentu może skutkować najczęściej mandatem karnym podczas kontroli drogowej ale również karą nałożoną przez UFG czyli Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny.

Ubezpieczenie AC Autocasco

Takie ubezpieczenie AC należy do dobrowolnych i ubezpieczany się od wszelkich zdarzeń które mogą spotkać nasze auto nie tylko w ruchu drogowym ale w każdej sytuacji. Przy zawieraniu takiej umowy należy określić wartość samochodu, w jakich częściach chcemy samochód naprawiać - w oryginalnych czy zamiennikach, czy udział własny ma być potrącony przy wypłacie odszkodowania, czy ma być liczona amortyzacja części oraz czy nasze autko ma być naprawiane w ASO lub w warsztacie na własną rękę. Takie parametry znacząco wpływają na zakres naszego ubezpieczenia Autocasco a przez co również na wysokość składki.

Ubezpieczenie Domu i Mieszkania

Taka ochrona ubezpieczeniowa nie jest obowiązkowa poza rolnikami ale gdy wydarzy się nieszczęśliwe zdarzenie to skutki czasami są dramatyczne bo nie mamy gdzie mieszkać. Dlatego warto nasz dobytek lub majątek ubezpieczyć od podstawowego ryzyka czyli od ognia i innych nieszczęśliwych zdarzeń losowych. Wysokość składki za ubezpieczenie domu lub mieszkania są sporo niższe od komunikacyjnych w wypłaty odszkodowań znacznie wyższe.

Polisa na życie - ochrona całej rodziny
Ubezpieczenia na życie to inaczej polisa dla całej rodziny, ubezpieczając jedną osobę uzyskujemy finansowe zabezpieczenie dla całej rodziny w formie odszkodowania gdy wydarzy się coś nieszczęśliwego. Takie rozwiązania dedykowane są dla osób indywidualnych ale również dla całych rodzin w formie pakietu rodzinnego. Każda polisa na życie przygotowana jest indywidualnie dla każdej osoby i budowana jest pod jego preferencje ubezpieczeniowe, czyli można powiedzieć że każda polisa na życie jest inna, posiada inny zakres ubezpieczeniowy.

Provident zostaw kontakt oddzwonimy bezpłatnie na podany telefon - Kontakt >>

provident pożyczki

Profi Credit pożyczki pozabankowe do 25 000 zł

pożyczki pozabankowe

otodoradca.pl